
Leinonen AS
Områder: Hele Norge. Du kan jobbe hjemmefra.
Selger til: Alle bransjer. Spesielt sterk posisjon innen bygg, undervisning, IT og industri.
Type mulighet: Salgsagent
Betingelser: Ta kontakt
Salgskanaler: Hovedsakelig på telefon/webmøter
Leinonen AS er et autorisert regnskaps- og rådgivningsbyrå med kontor i Oslo – men vi er langt fra bare lokale.
Som en del av Leinonen Group er vi operative i 12 europeiske land og jobber daglig med både norske og internasjonale kunder. Våre tjenester omfatter regnskap, lønn, skatterådgivning og juridisk bistand – med høy kvalitet, pålitelighet og fleksibilitet.
Vi er eksperter på tall, men vi er ikke like flinke til å løfte blikket og finne nye kunder. Derfor søker vi nå deg som kjenner folkene vi trenger å nå ut til.
Mange selskaper vurderer byrå fremfor egne ansatte på grunn av bedre skalerbarhet, lavere risiko og tilgang til spesialister. Det gjør våre tjenester enkle å anbefale.
Dette er ikke et tilbud om å kjøpe våre tjenester. Tvert imot. Dette er en mulighet til å samarbeide med oss og tjene godt på det.Vi søker samarbeid med agenter som allerede har sitt eget nettverk – og kjenner beslutningstakere i selskaper med omsetning over 50 millioner kroner. Kanskje jobber du allerede som bedriftsrådgiver eller selger andre tjenester til samme målgruppe. Dette er ikke en fulltidsrolle, men en enkel måte å skape en ny inntektsstrøm på.
Ditt oppdrag? Gi varme og relevante introduksjoner til potensielle kunder, så tar vi resten. Jo flere kunder som inngår samarbeid med oss, desto større blir din fortjeneste. Inntektspotensialet er betydelig, og du kan enkelt kombinere dette med annen virksomhet.
Kort oppsummert: Kjenner du riktige selskaper, kan samarbeidet med oss bli en svært lønnsom relasjon – uten at du trenger å bruke mye av din tid.
Ta kontakt for å sjekke mulighetene for et samarbeid.