One Node AS

Områder: Sørlandet / Vestlandet

Selger til: Klær og tilbehør

Type mulighet: Salgsagent

Betingelser: Provisjon pr. salg. Prøver, materiell og støtte. Mulig med eksklusivitet.

Fordeler: Gode provisjonsbetingelser / Grundig opplæring og oppfølging / Høyt inntektspotensial / Innovativt produkt/tjeneste / Mulighet for eksklusivt område / Støtte til salg og markedsføring

Salgskanaler: Hovedsakelig i fysiske møter

One Node er et norsk regntøysmerke med base på Vestlandet, etablert av designer Julia Kroener. Vi kombinerer funksjon, tekniske materialer og moderne design med kulturhistorisk forankring og farger som gir stemme og energi.

Plaggene er utviklet med tanke på både beskyttelse og stil – inspirert av naturen og tradisjonene langs den norske kysten.

 

Produktene

One Node spesialiserer seg på regntøy laget i myke, tekniske materialer med 20 000 mm vannsøyle, sveisede sømmer, og OEKO-TEX®-sertifisering.

Alle produkter er produsert ansvarlig i Europa. Våre plagg kombinerer holdbar beskyttelse med moderne design og refleksdetaljer inspirert av tradisjonell Rosemåling of strikkemønster.

Bilder under av Bjørn Venø.

Slide Image
Slide Image
Slide Image
Slide Image
Slide Image
Slide Image
Slide Image

Vår målgruppe

Konseptbutikker, livsstils- og designbutikker, turistdestinasjoner og museumsbutikker som ser etter bærekraftige, designsterke produkter med høy kvalitet, tydelig identitet og en sterk historie. One Node opererer i premiumsegmentet og passer for forhandlere som ønsker å tilby noe unikt og meningsfullt med høy opplevd verdi.

Salgsagent søkes

Vi søker erfarne salgsagenter med eksisterende kundekontakter innen mote, design eller livsstil.

Du kjenner din region, har sterke B2B-relasjoner, og ønsker å representere et regntøysmerke med tydelig identitet og stort vekstpotensial.

Erfaring med teknisk bekledning eller premium yttertøy er en fordel.

Vi vil legge til rette for at produktene lett kan selges inn til butikker og forhandlere. Det innebærer blant annet en provisjonsbasert modell hvor butikker kan gjøre produktene våre tilgjengelig i butikk uten økonomisk risiko for dem.

Som salgsagent vil du også få porteføljeprovisjon på alt salg som genereres via dine kunder.

Vi håper og tror at dette vil være en lukrativ og spennende mulighet for riktig agent.