
Norskbrannsikkerhet AS
Områder: Midt-Norge / Nord-Norge / Østlandet / Sørlandet / Vestlandet
Selger til: B2C
Type mulighet: Franchise
Betingelser: Ta kontakt
Fordeler: Gode provisjonsbetingelser / Mulighet for eksklusivt område / Salgsleads
Salgskanaler: Hovedsakelig i fysiske møter
Norskbrannsikkerhet AS utvider og søker nye franchisetakere over hele Norge. Hvis du liker kombinasjonen av frihet, trygghet og et tydelig formål, kan dette være en mulighet som passer deg.
Siden 2013 har vi levert løsninger innen brannsikkerhet og innbruddssikring til både private og næringskunder. I dag har selskapet rundt 18 000 kunder og et konsept som bygger på personlig rådgivning, kvalitet og lokal tilstedeværelse. Hovedkontoret ligger i Bodø, og rådgivere allerede plassert flere steder i landet.
Nå ønsker vi å knytte til oss dyktige franchisetakere for å styrke den lokale tilstedeværelsen ytterligere.
Du får muligheten til å bygge opp en egen virksomhet, men slipper å starte fra null. Selskapet gir deg både struktur, produkter, opplæring og administrativ støtte, slik at du kan fokusere på salg, rådgivning og oppfølging av kunder i ditt distrikt.
Det er ingen krav til investering for oppstart.
Våre erfaringer viser at 6–7 av 10 kunder ikke har brannsikkerheten i orden. En ny franchise kan enkelt oppnå en omsetning på 10 000 kroner på kort sikt per dag kun ved salg av brannslukkere. Med en solid portefølje og salg av flere av våre produkter øker omsetningen vesentlig på lenger sikt.
Dette får du:
Som franchisetaker blir du ansiktet utad i ditt område. Du besøker kunder, gjennomfører befaringer og tilbyr løsninger som passer deres behov. For å lykkes med direktesalg er det avgjørende med høy arbeidsinnsats, god struktur og sterk disiplin. Med disse egenskapene på plass ligger det fantastiske muligheter i franchiseordningen.
Høres dette ut som en god mulighet for deg?
Da vil Norskbrannsikkerhet gjerne høre fra deg. Dette kan være starten på et solid og meningsfullt samarbeid.